O nas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłej edukacji naszego zespołu oraz najnowocześniejszemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysoki standard leczenia stomatologicznego przeprowadzonego w najbardziej komfortowych warunkach. Od tej pory leczenie stomatologiczne przestanie być nieprzyjemną koniecznością. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem usług stomatologicznych opisanych na dalszych stronach.

Nowoczesna klinika – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w nowoczesnej placówce, wykorzystując przy tym najlepszej jakości materiały oraz zaawansowane technologicznie urządzenia.

  • Mikroskop stomatologiczny - zabiegi wykonywane w powiększeniu.
  • Aparat RTG z radiowizjografia.

Komfortowa poczekalnia - czas oczekiwania na konsultację bądź zabiegi pacjenci spędzają w przestronnej, dużej i nowocześnie urządzonej poczekalni.

Klimatyzacja  - w trosce o komfort przebywających u nas osób wyposażyliśmy placówkę w system klimatyzacji.

Udogodnienia dla zagranicznych pacjentów - leczymy osoby z kraju i zagranicy. Nasz personel posługuje się językiem angielskim, porozumiewamy się również po rosyjsku.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami - osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz pacjenci na wózkach inwalidzkich z łatwością dostaną się do naszego gabinetu dzięki podjazdowi.

Parking dla pacjentów - w pobliżu gabinetu znajduje się sporo miejskich miejsc parkingowych, a także stojaki na rowery. 

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się