O nas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłej edukacji personelu oraz najnowocześniejszemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysoki standard leczenia stomatologicznego przeprowadzonego w najbardziej komfortowych warunkach. Od tej pory leczenie stomatologiczne przestanie byc nieprzyjemną koniecznością. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem usług stomatologicznych opisanych na dalszych stronach.

Nowoczesna klinika – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w nowoczesnej placówce, wykorzystując przy tym najlepszej jakości materiały oraz zaawansowane technologicznie urządzenia.

  • Mikroskop stomatologiczny - zabiegi wykonywane w powiekszeniu.
  • Aparat RTG z radiowizjografia.

Komfortowa poczekalnia - czas oczekiwania na konsultację bądź zabiegi pacjenci spędzają w przestronnej, dużej i nowocześnie urządzonej poczekalni.

Klimatyzacja  - w trosce o komfort przebywających u nas osób wyposażyliśmy placówkę w system klimatyzacji.

Napoje dla pacjentów - naszym gościom oferujemy kawę, herbatę oraz wodę.

Udogodnienia dla zagranicznych pacjentów - leczymy osoby z kraju i zagranicy. Nasz personel posługuje się językiem angielskim, porozumiewamy się również po niemiecku.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz pacjenci na wózkach inwalidzkich z łatwością dostaną się do naszego ośrodka dzięki podjazdowi.

Parking dla pacjentów - pacjenci, którzy przyjechali do nas własnym samochodem, nie będą mieć żadnych trudności ze znalezieniem miejsca dla swojego pojazdu – dysponujemy parkingiem.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się